İstanbul Oto Ekspertiz

2. El Oto Ekspertiz Raporu

2. el oto ekspertiz raporu, araçların alım satım işlemlerinde değerinde satılmasını sağlar. 2. el bir araç beğendiniz ve fiyatı da gayet uygun fakat araç acaba söylendiği gibi mi?2-el-oto-ekspertiz

Arızası, kazası, boyası, değişeni var mı? Kafanızdaki tüm soruları cevaplamak ve artı ve eksileriyle araçla ilgili herşeyin belgelenmesi için oto ekspertiz raporu almanız gerekir.

Tarafsız bir kurum olarak oto ekspertiz merkezlerinin bu raporu vermesi alıcı için de güvence anlamını taşır. Çok sayıda araca sahip büyük firmalar, filo araç kiralama şirketleri, oto galeriler vb. araç satışı yapanlar işlerini daha hızlı ve kolay halledebilmek için her araca ait ekspertiz raporlarını ilan sitelerinde yayınlarlar.

Böylece gereksiz konuşmalardan ve vakit kaybettiren telefonlardan kurtulmuş olursunuz. Geriye sadece aracın satışı için notere gitmek kalır çünkü oto ekspertiz merkerimiz tüm detayları inceleyip raporlamıştır.

2. el’de güven ve oto ekspertiz raporu almak için hemen bizi arayın, randevu alın..

Benzer İçerik: ,,,,,,,,,,,

dudak dolgusu fiyatları - piezo burun estetiği fiyatları - burun törpüleme fiyatları - gülüş tasarımı fiyatları - mide küçültme ameliyatı fiyatları - vaser liposuction fiyatları - liposuction cost turkey