İstanbul Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz İstanbul

Oto ekspertiz raporu Türkiye’de en çok İstanbul’da uygulanmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakasında birçok bayimiz mevcuttur. Eğer İstanbul dışında iseniz ve alacağınız araç İstanbul’da ise, en yakın oto ekspertiz merkezimize aracı getirerek durumunu öğrendikten sonra satın alma işlemleri için vakit ayırabilirsiniz.

Böylece hem vakit hem de nakit tasarrufu yapmış olursunuz. Oto ekspertiz raporu araçların kaporta, motor durumu, boya ve değişen parça kontrolğnden yanal testine kadar detaylı tüm kontrollerinin yapıldığı test işlemidir.

oto-ekspertiz-istanbulOto ekspertiz merkezlerimiz İstanbul Avrupa ve Anadol yakasında mevcuttur. Size en yakın ekspertiz merkezimize bizzat gelerek veya aracınızı bir tanıdığınız ile göndererek rapor çıkartabilirsiniz.

Oto ekspertizi yapılmış araçlar piyasa koşullarında değerinde alım satım yapılabildiğinden daha çok tercih edilir ve güvenilir olmalarıyla gönül rahatlığıyla alınabilir ve satılabilir. Sahteciliğin ve mağduriyetlerin önüne geçmek için kurulan oto ekspertiz merkezleri, son yıllarda bu gibi durumları büyük oranda engellemiş durumdadır.

Piyasadaki ikinci el araçların %75’ine yakını kazalıdır. Önemli olan kazada haklı / haksız olunması değil aracın kaza yapmış olmasıdır. Satıcılar “bende suç yok” mantığıyla araçlarının kazaya karışması durumunu saklayarak veya sigortadan yaptırmak yerine sanayide yaptırarak konuyu kapatmaya çalışabilmektedirler.

İki tarafın da mağdur olmaması için tek yöntem olan oto ekspertiz raporu, çok kısa sürede çıkar ve randevulu gelindiği için bekleme olmaz. Ödemeler nakit veya kredi kartı ile rapor alınırken yapılabilir.

Oto ekspertizde birden fazla detay incelendiğinden seçilen pakete göre süresi değişebilmektedir. Minimum 45 maksimum 2 saatte ekspertiz raporunuz hazırlanır ve teslim edilir.

İstanbul’da Oto Ekspertiz raporu hizmeti sunduğumuz ilçeler şöyle:

 1. Adalar
 2. Arnavutköy
 3. Ataşehir
 4. Avcılar
 5. Bağcılar
 6. Bahçelievler
 7. Bakırköy
 8. Başakşehir
 9. Bayrampaşa
 10. Beşiktaş
 11. Beykoz
 12. Beylikdüzü
 13. Beyoğlu
 14. Büyükçekmece
 15. Çatalca
 16. Çekmeköy
 17. Esenler
 18. Esenyurt
 19. Eyüp
 20. Fatih
 21. Gaziosmanpaşa
 22. Güngören
 23. Kadıköy
 24. Kâğıthane
 25. Kartal
 26. Küçükçekmece
 27. Maltepe
 28. Pendik
 29. Sancaktepe
 30. Sarıyer
 31. Silivri
 32. Sultanbeyli
 33. Sultangazi
 34. Şile
 35. Şişli
 36. Tuzla
 37. Ümraniye
 38. Üsküdar
 39. Zeytinburnu
Benzer İçerik: ,,,,,,,,,

dudak dolgusu fiyatları - piezo burun estetiği fiyatları - burun törpüleme fiyatları - gülüş tasarımı fiyatları - mide küçültme ameliyatı fiyatları - vaser liposuction fiyatları - liposuction cost turkey