İstanbul Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz Ümraniye

Oto ekspertiz, araç alım satım işlemlerinde oto galeri veya şahısların güvencesi olan bir belgedir. Ekspertiz yapıldıktan sonra araçla ilgili boya, değişen parça, motor ve şanzıman durumu gibi birçok detay incelendikten sonra rapor müşteriye sunulmaktadır.

umraniye-oto-ekspertizOto ekspertiz, kötü niyetli kişilerin planlarını suya düşüren çok önemli bir tespitler zinciridir. Oto ekspertiz firmalarında bulunan uzman personel tarafından yapılmazsa ciddi maddi ve manevi kayıplara yol açabilir. Ekspertizin gerçek olması, belgeli ve uzman bir ekspertiz tarafından yapılması ile oluşur.

Araç alırken “ustama göstermek istiyorum” deseniz bile kötü niyetli kişiler ustaları dahi kandıracak yollarla aldatma yoluna giderler. Böyle üzücü durumlarda kalmamak için araç alırken kesinlikle ekspertiz raporunu sorunuz. 2. el araç satarken de değerinde satmak için ekspertiz raporu çıkarttırınız.

Ümraniye’de Oto Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye oto alım satımda İstanbul’un en çok tercih edilen firması olmanın haklı gururu içerisindeyiz..

Oto ekspertiz olarak, ümraniye ve tüm istanbula oto ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.

Benzer İçerik: ,,,,,,,

dudak dolgusu fiyatları - piezo burun estetiği fiyatları - burun törpüleme fiyatları - gülüş tasarımı fiyatları - mide küçültme ameliyatı fiyatları - vaser liposuction fiyatları - liposuction cost turkey