Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Oto ekspertiz ücreti 2017 yılı için 100 tl’den başlayıp 200 TL’ye kadar paket fiyatına göre değişkenlik göstermektedir. Paket içeriğine göre fiyat belirlenen oto ekspertiz; verdiği güven ile kolayca oto alım satım işlemlrinizi yapabilmeniz için alınır.

oto-ekspertiz-ucretiOto ekspertiz için yapılacak ödeme, para kaybınızı veya zarara uğramanızı önler.Ekspertizi yapılmış bir araç almak içinizi rahatlatacağı gibi sorunla karşılaşma ihtimali çok azdır. Aynı şekilde araç satarken oto ekspertiz raporunu göstermeniz aracınızın değer kaybını önler.

Son zamanlarda kötü niyetli kişiler, boyalı, kazalı veya değişeni olan araçları tespit edilmeden piyasa fiyatına satmaya çalışmaktadır. Her ne kadar telefonla veya yüz yüze güven sağlasalar da aracı aldıktan sonra problemle karşılaşmanız size maddi ve manevi kayıplara uğratabilir.

2. el oto ekspertizi hemen yaptırın, raporunuz ile araç alım satım işlemlerinizde rahat edin..


dudak dolgusu fiyatları - piezo burun estetiği fiyatları - burun törpüleme fiyatları - gülüş tasarımı fiyatları - mide küçültme ameliyatı fiyatları - vaser liposuction fiyatları - liposuction cost turkey